Nissan ARIYA 2024 Gebruikershandleiding

9.33.6.2. Automatisch uitschakelen tijdens het uitvoeren van de parkeerbediening (wanneer de auto in beweging is)

In de volgende gevallen wordt ProPILOT Park automatisch uitgeschakeld.

Als ProPILOT Park automatisch wordt uitgeschakeld terwijl de parkeerbediening wordt uitgevoerd, worden de remmen automatisch geactiveerd, de auto stopt en wordt de elektrische parkeerrem geactiveerd. Op dit punt verandert de schakelstand in P (parkeren).

  • De bestuurder bedient het stuurwiel.

  • De bestuurder bedient het gaspedaal.

  • Het bestuurdersportier, voorpassagiersportier, een van de achterportieren, of de achterklep is geopend.

  • De elektrische parkeerrem wordt geactiveerd.

  • De stand van de schakelhendel is gewijzigd.

  • De CAMERA-knop wordt ingedrukt.

  • De buitenspiegels worden ingeklapt.

  • De ProPILOT Park-schakelaar wordt ingedrukt.

  • Het systeem heeft vastgesteld dat het niet mogelijk is om de parkeerpositie te bereiken door de aanwezigheid van een obstakel of om een andere reden.

  • Het systeem heeft bepaald dat er een aanzienlijke afwijking is in de parkeerpositie gebruikt voor de parkeerbediening.

  • Het ESP-systeem is uitgeschakeld.

  • ESP/TCS/ABS is ingeschakeld.

  • De rijsnelheid is hoger dan ongeveer 8 km/h.

  • Een systeemstoring wordt gedetecteerd.

  • Er wordt op korte afstand van de parkeerpositie voldaan aan een van de volgende voorwaarden.

    • Er wordt een obstakel op de parkeerroute gedetecteerd.

    • De veiligheidsgordel van de bestuurder wordt losgemaakt.

Hoofdonderwerp: